Sesja Rodzinna ~ Grzegorz Chudzik Fotografia

Sesja Rodzinna

Fotograficzne sesje rodzinne

Dzieci z rodzicami, dziadkowie, rodzeństwo – wszyscy bliscy na jednej fotografii? To może się udać. Serdecznie zapraszam do zorganizowania sesji rodzinnej, której efekt będzie doskonałą pamiątką wspólnie spędzonych chwil. Mogę uwiecznić spontaniczne sytuacje w plenerze albo spotkać się z Państwem w domu przy wieczornej kolacji.

Fotografia rodzinna to również ciekawy pomysł na prezent dla bliskich. Można ją oprawić w efektowną ramkę lub przygotować fotoalbum pełen cudownych wspomnień. Wszystkie szczegóły odnośnie wyboru pakietu możemy ustalić telefonicznie lub mailowo.

Sesje rodzinne mają wyjątkowy charakter. Spotkanie przed obiektywem służy temu, aby utrwalić niepowtarzalne relacje, które łączą członków rodziny. Miłości między rodzicami i dzieckiem nie da się opisać, ale można spróbować oddać jej ułamek na pamiątkowej fotografii. Emocje, kameralna atmosfera, naturalność – wszystko to staram się uwiecznić przy użyciu aparatu.
Zdjęcia możemy zrealizować w dowolnie wybranej przestrzeni, aby nadać im jak najwięcej indywidualnych cech. Na sesję rodzinną zapraszam dzieci, rodziców, dziadków, rodzeństwo, przyjaciół i każdego, kto tylko ma ochotę stanąć przed aparatem fotograficznym w towarzystwie bliskich.

Sesja rodzinna w dowolnych okolicznościach

Zbliża się chrzest, pierwsza komunia, a może urodziny dziecka? Ważna okoliczność może być doskonałym pretekstem do zrealizowania sesji zdjęciowej nie tylko malucha z rodzicami, ale także z rodziną i przyjaciółmi. Chętnie wykonam fotografie w dowolnym miejscu lub w plenerze, mogę przyjechać na miejsce organizowanej uroczystości.

Na wykonanie fotografii rodzinnej możemy umówić się też zupełnie bez okazji. Dzieci mają niezwykłą pasję, którą warto uwiecznić? Niedzielne wyjście na lody to mała, rodzinna tradycja? Każdy moment jest dobry, aby zatrzymać wspólnie spędzane chwile, czy to w trakcie zabawy w domu, czy podczas spaceru po ulubionym parku. Czasem najlepszą pamiątkę stanowią właśnie kadry ukazujące normalny dzień z życia.

Fotografia rodzinna to oryginalny prezent

Wywołane zdjęcia z rodziną można włożyć do albumu i sięgać po nie w dowolnej chwili, kiedy tylko przyjdzie ochota na wspomnienia. Domownicy mogą też cieszyć się portretami nieustannie. Wiele osób oprawia fotografie w ładne ramki i wiesza je w ulubionej przestrzeni mieszkania czy domu. Jako doświadczony fotograf, rozpoznaję upodobania klientów i zawsze staram się uchwycić najładniejsze kadry. Brakuje pomysłu na prezent z okazji urodzin kogoś bliskiego? Organizacja sesji rodzinnej to świetne rozwiązanie. Samo spotkanie przed obiektywem może być niezwykłą zabawą, która zbliża ludzi i pozwala wspólnie spędzić czas w niecodziennych okolicznościach. Świetną niespodzianką może być też gotowa fotografia. Z pięknego zdjęcia w ramce z pewnością ucieszy się każda obdarowana osoba.

Gdzie realizuje sesję rodzinną?

Jeśli warunki pogodowe sprzyjają, chętnie organizuję sesje w plenerze. Każde miejsce daje mnóstwo możliwości zrealizowania ciekawych kadrów. Możemy spotkać się w jednym z zielonych parków albo wybrać interesujący zakątek. Być może mają Państwo swoje ulubione punkty na mapie? Przestrzeń bliska fotografowanej osobie zawsze dodaje zdjęciom charakteru.

Oferuję dojazd w każde miejsce, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, abym przyjechała do Państwa domu. Chętnie uchwycę rodzinę w trakcie codziennych, domowych czynności – na przykład przy wspólnym gotowaniu czy zabawie. Na wykonywanie fotografii zawsze umawiam się z wyprzedzeniem i bez problemu dopasowuję się do indywidualnych preferencji. Wszystkie szczegóły możemy ustalić mailowo lub podczas rozmowy telefonicznej. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i rozwieję wątpliwości.

Potrzebują Państwo dodatkowych wskazówek przed sesją zdjęciową? Zapraszam do kontaktu!